meble, które pokochasz

Usługi stolarskie – Wrocław

 

Master-Art działa we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku od ponad 20 lat. Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami stolarskimi. Uważamy, że drewno to naturalny i piękny materiał do dalszej obróbki. Szanujemy to co dała nam natura i nie lubimy marnować materiałów.

Wykonujemy prace stolarskie na indywidualne zamówienie oraz nietypowe realizacje. Lubimy wyzwania. W naszej ofercie znajduje się produkcja mebli na wymiar: szafki, biurka, komody, stoliki. Meble wykonujemy z drzewa lub płyty meblowej – wszystko zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Do usług stolarskich które świadczymy zaliczają się także renowacje drzwi, futryn, okien. Renowacja to proces: opalania, czyszczenia i malowania danej powierzchni. Pierwszy etap to zdzieranie starej powłoki lakieru, czy farby olejnej.

Po dokładnym wyczyszczeniu takie drzwi, futryna drzwiowa lub okienna są lakierowane lub bejcowane lakierami wysokiej jakości. Końcowy efekt takich prac często zachwyca nie tylko Klientów, ale również nas. Zajmujemy się także drobniejszymi naprawami: ubytki w drzwiach, regulacja szafek, wymiana zawiasów – to zajęcia, które nie sprawiają nam żadnych problemów. Fachowość naszych pracowników pozwoli oszczędzić Państwu czas oraz wydłużyć okres użytkowania mebli. Wykonujemy również wycinanie otworów w blatach pod zlewozmywaki lub docinamy balaty na wymiar bezpośrednio u Klienta.

Nasz usługi to nie tylko wykonanie i montaż, ale przede wszystkim fachowe doradztwo i przejrzyste projekty.
Wycenę naszych usług przygotowujemy indywidualnie dla każdego zainteresowanego współpracą kontrahenta. Duże znaczenie ma dla nas dobry kontakt z Klientem i zaspokojenie wszystkich potrzeb związanych z funkcjonalnością i atrakcyjnym wyglądem.

Na tle konkurencji wyróżnia nas długoletnie doświadczanie, szacunek do materiału oraz czas realizacji. Staramy się proponować atrakcyjne rozwiązania cenowe. Świadczenie usług stolarskich to nasza codzienność, dlatego nic nie może nas zaskoczyć.

Jeśli szukają Państwo usług stolarskich we Wrocławiu na najwyższym poziomie – zapraszamy do współpracy!

Copyright 2021 © https://masterart.com.pl      Projekt i wykonanie domena.pl