meble, które pokochasz

Szafy przesuwne – dolnośląskie

 

Master-art to firma z województwa dolnośląskiego oferująca szeroki zakres usług stolarskich i szklarskich. Specjalizujemy się w zabudowanie wnęk.

Szafy przesuwne to dobry wybór w mieszkaniu czy biurze, ponieważ pomagają w utrzymaniu porządku. Ich dodatkową zaletą jest to, że drzwi przesuwne nie zabierają przestrzeni w pomieszczeniu i pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni.

Projektowane i wykonywane przez nas szafy przesuwne mogą mieć dwoje drzwi, troje i więcej, wszystko zależy od szerokości szaf. Drzwi są montowane na wózkach jezdnych, które przemieszczają się po dolnym torze specjalnie do tego przeznaczonym.

Szafy przesuwne na wymiar mogą być wykonane we wnęce, dzięki czemu takiej miejsce zostaje wykorzystane co do centymetra.
Szafy robimy pod indywidualne zamówienie klienta. Istnieje wiele możliwości wykończenia szaf: z lustrem lub bez, połączenie lustra z lacobelem, element dekoracyjny naklejany na lustro czy drzwi. Na lustrze według życzenia klienta możemy piaskować dany wzór.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów staramy się dobierać kolorystykę szafy i wzór do danego wnętrza, by prezentowała się jak najlepiej.
Wszystkie szczegóły ustalamy z naszym klientem, oferując poradę w doborze najkorzystniejszych rozwiązań: wymiary czy funkcjonalność. Zależy nam na Państwa zadowoleniu, więc dopasowujemy ofertę do potrzeb i oczekiwań.

 

W związku z umiejscowieniem naszej siedziby w stolicy województwa dolnośląskiego naszą ofertę kierujemy głównie do mieszkańców tego regionu!

 

Szafy przesuwne – przykładowe realizacje

Copyright 2021 © https://masterart.com.pl      Projekt i wykonanie domena.pl