meble, które pokochasz

Renowacje okien – Wrocław

W związku z wysokim zapotrzebowaniem na rynku, firma MasterArt świadczy usługi renowacyjne stolarki okiennej oraz drzwiowej oraz toczenie w drewnie różnych elementów.

Profesjonalizm naszej firmy definiowany jest przez pracowników – specjalistów w dziedzinie stolarskiej, o bardzo wysokich kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu. Nasi fachowcy są mistrzami w obróbce drewna i szkła, a także montażu. Wykonujemy profesjonalne renowacje okien i drzwi na terenie miasta Wrocław. Tego typu rozwiązanie pozwala na przywrócenie stanu świetności i odświeżenie okien lub drzwi bez wymogu wymiany.

Warto zadbać o to, aby renowacje okien przeprowadzane były co kilka lat – oczywiście stosownie do ich stanu. Ciągła zmiana warunków atmosferycznych niewątpliwie ma ogromny wpływ na starzenie się stolarki. Obniżoną jakość powłoki rozpoznaje się poprzez zmianę koloru, przebarwienia, zmatowienie, spękanie oraz odchodzenie farby. Niezwykle ważne jest, by nie pozwolić na sytuację, w której drewno nie posiada ochrony w postaci powłoki lakierniczej, co mogłoby spowodować gnicie drewna lub jego uszkodzenia. Istotna jest prewencja, według której lepszym rozwiązaniem jest nawet zbyt szybka renowacja, niż zbyt późna.

Renowacje okien polegają na mechanicznej bądź ręcznej szlifierce, a także za pomocą opalania powłok bądź ich skrobania. Kolejnym etapem jest ich konserwacja, czyli olejowanie, które pozwala podnieść wytrzymałość wobec wszelkich warunków atmosferycznych, następnie gruntowanie, malowanie ręczne farbą lub lakierobejcami.

Jakość urządzeń, na których pracujemy, jest najwyższej klasy, a jej standardy są zgodne ze szwedzkimi. Materiały pochodzą ze sprawdzonego źródła – mianowicie od renomowanych producentów, co pozwala na wieloletnią eksploatację produktu.

Renowacje okien przez nas realizowane pozwalają na odrestaurowanie nawet kilkudziesięcioletniej stolarki okiennej, dzięki czemu może zdobić i ochraniać dom przez kolejne lata.

Wszelkie zamówienia na realizacje okien prowadzimy w sposób indywidualny, stąd każdorazowa praca jest niepowtarzalna. Pomimo, że nasza siedziba znajduje się w mieście Wrocław, świadczymy usługi stolarskie na terenie całego województwa dolnośląskiego, a nawet całego kraju. Pracujemy zarówno w warsztacie, jak i u Klienta.

Copyright 2021 © https://masterart.com.pl      Projekt i wykonanie domena.pl