meble, które pokochasz

O FIRMIE

 

Firma Master-Art posiada wieloletnie doświadczenie, które nabierała pod okiem fachowców.
Działamy w branży usług stolarskich i szklarskich już od 1994 roku. Dzięki temu możemy szczycić się wieloletnim doświadczeniem zdobytym „metodą prób i błędów”, na podstawie własnych doznań, zdobywania pewności i pogłębiania wiedzy. Właśnie tą wieloletnią praktykę w świadczeniu usług i współpracy z Klientami uznajemy za nasz największy atut. Jest to zaleta, której nie można kupić.

Klienci doceniają naszą fachowość i ufają naszym specjalistom. Master-Art traktuje Klientów indywidualnie, nie popadamy w rutynę. Duży nacisk kładziemy na dokładnie omówienie zamówienia, jego funkcjonalności i atrakcyjności. Zlecenia wykonujemy w naszym warsztacie lub u Klienta. Wszystkie montaże ustalamy z Klientem o dogodnej dla niego porze dnia. Zależy nam na dobrej opinii i zadowoleniu kontrahentów, dlatego po wykonanym zleceniu zawsze zostawiamy po sobie porządek.

W naszej ofercie usług stolarskich znajduje się: wykonywanie mebli na wymiar, zabudowa wnęk, projektowanie, budowa i montaż szaf wnękowych oraz drobniejsze prace tj. regulacja drzwiczek czy wymiana zawiasów.

Zajmujemy się także szklarstwem i lustrami. Szklenie drzwi czy okien, wycinanie otworów w szkle nie jest nam obce. W naszej działalności wykorzystujemy szkło każdego rodzaju: okienne, hartowane, laminowane czy kominkowe. Wykonujemy obróbkę metodą maszynową oraz ręczną. Grawerujemy ozdobne wzory na szkle, lustrach czy lakobelu. Oferujemy także profesjonalny montaż luster czy paneli lakobel (pomiędzy blatem a szafkami kuchennymi). Dodatkowo zajmujemy się także montażem folii okiennych: antywłamaniowych, przeciwsłonecznych czy ozdobnych. W naszej ofercie znajdą Państwo także akwaria i terraria tworzone na indywidualne zamówienie. Ciekawe projekty, które wykonaliśmy można obejrzeć w Galerii.
Zapraszamy do współpracy mieszkańców województwa dolnośląskiego!

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania drogą telefoniczną, mailową lub bezpośrednio w naszej siedzibie we Wrocławiu.

Copyright 2021 © https://masterart.com.pl      Projekt i wykonanie domena.pl