meble, które pokochasz

Lustra. Montaż luster – Wrocław

Lustro to nieodzowny element przydatny w każdym mieszkaniu czy biurze, nie może go zabraknąć w naszej łazience czy przedpokoju. Lustro daje komfort przestrzeni, którą optycznie powiększa i wzbogaca wnętrze. Czasami są one też wykorzystywane w garmażerce jako taca do podawania potraw, dzięki czemu lepiej się prezentują i apetyczniej wyglądają.

W naszej ofercie znajdą Państwo lustra wykonywane na indywidualne zamówienie: o dowolnym kształcie i wymiarze.
Jako specjaliści w tej dziedzinie oferujemy pomiary oraz montaż luster na różnych powierzchniach we Wrocławiu i całym województwie. Wykonujemy montaż za pomocą kleju: do glazury, na drzwiczki meblowe, drzwi szafy przesuwnej lub po osadzeniu w ramie za pomocą specjalnych uchwytów. Lustra, które zawieszamy mają przyklejone z tyłu zawieszki z odpowiednim klejem.

Dodatkowo każde lustro do zawieszenia jest przez nas specjalnie oklejone folią z tyłu, która pełni funkcję zabezpieczająca. Ponad wszystko cenimy bezpieczeństwo, dlatego przykładamy dużą uwagę do zabezpieczenia lustra na czas transportu i montażu. W związku z tym każde wykonane przez nas lustro jest jeszcze zabezpieczone teflonem dla większej trwałości.

Montaż luster to z pozoru prosta czynność, jednak nasi wykwalifikowani pracownicy doskonale zdają sobie sprawę jak wiele zależy od umiejętności i odpowiednio dobranych materiałów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy profesjonalny, precyzyjny i staranny montaż luster na terenie Wrocławia i okolic.

Warto zaufać specjalistom!

Montaż luster – przykładowe realizacje

Copyright 2021 © https://masterart.com.pl      Projekt i wykonanie domena.pl