meble, które pokochasz

AKWARIA

 

Firma Master-Art z Wrocławia obróbką szkła zajmuje się już od ponad 20 lat. W związku z zainteresowaniem akwarystyką postanowiliśmy połączyć pracę z pasją. Dlatego w swojej ofercie posiadamy również produkcję akwariów i terrariów.

Produkowane wyroby to zawsze projekty indywidualne tworzone na potrzebę Klienta Dzięki temu, każdy zainteresowany otrzyma spersonalizowany produkt idealnie pasujący do danej przestrzeni. Akwaria wykonujemy na dowolny wymiar, także w nietypowym kształcie, np.: trójkąt. Jeśli akwarium jest duże, może wymagać dodatkowego wzmocnienia.

Do produkcji wykorzystujemy specjalne szkło o odpowiedniej grubości (według specjalistycznych tabeli). Akwaria klejone są za pomocą silikonów przeznaczonych typowo do szkła. Produkowane terraria mogą posiadać drzwiczki otwierane lub przesuwane.

Zgodnie z zamówieniem wentylacja może znajdować się u góry lub na górze i na jednym z boków. Wykonywaliśmy zbiorniki o różnej wielkości np. kilka tysięcy litrów pojemności. Nie boimy się wyzwań!
Produkowane przez nas akwaria charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie krawędzie były idealnie wypolerowane. Zwracamy dużą uwagę na walory estetyczne, mając świadomość przeznaczenia danego produktu.
Nasze produkty zdobią mieszkania czy biura nie tylko we Wrocławiu.

Jeśli szukają Państwo firmy, która wykona wyjątkowe, wymarzone akwarium – zapraszamy!
W celu ustalenia szczegółów, terminu realizacji, kosztów czy odpowiedzi na pytania – zachęcamy do kontaktu!

 

Copyright 2021 © https://masterart.com.pl      Projekt i wykonanie domena.pl